poniedziałek, 11 marca 2013

Kartka z pamiętnika (27.02.2013r.-11.03.2013r.)


Cześć!
Co tam u Was? Bo u mnie tak sobie, ponieważ znowu zaniedbuje swoją dietę :(, ale pomimo tego udało mi się schudnąć 3 kg i z mojej diety zostało mi jedynie niesłodzenie i nie używanie masła ani margaryny. W środę dwa tygodnie temu przyszedł do mnie mój IPhone, który po włączeniu okazał się popsuty :(, ale po mimo tego nie złożyłam reklamacji, ponieważ nie wiem i czy w ogóle kupiłabym sobie następny i postanowiłam zanieść go do naprawy, która może kosztować mnie około 200zł, ale mówi się trudno jak dla mnie to dla takiego telefonu  warto. W czwartek i piątek dwa tygodnie temu nie przypominam sobie żeby coś ciekawego mniej lub bardziej się wydarzyło, natomiast cały weekend spędziłam z rodziną z, którymi to jak zwykle było miło i fajnie. W poniedziałek w tamtym tygodniu przyjechała do mnie babcia z, którą to lubię spędzać czas. Natomiast we wtorek wybrałam się na zakupy na, których to kupiłam sobie 2 pokrowce na telefon, 2 błyszczyki, oraz 3 gumki do włosów. Moje nowe nabytki możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach:
Pokrowce na telefon: 
Za każdy z nich zapłaciłam 5.00zł
Błyszczyki:
Za każdy z nich zapłaciłam 3.60zł
Gumki do włosów:
Za każdą z nich zapłaciłam 0.70zł
Wszystkich zakupów dokonałam w tak zwanym chińskim sklepie.
W środę i czwartek był to czas spędzony wyłącznie na spacerach, siedzeniu przed laptopem i oglądaniu telewizji, czyli krótko mówiąc nic ciekawego. Natomiast jeśli chodzi o Dzień Kobiet to dostałam od 1 i 2 dziadka po czekoladzie, natomiast od chrzestnego tulipany, które możecie zobaczyć na poniższej fotce:
O prócz prezentów dostałam również dużo życzeń.
W sobotę wybrałam się na zakupy do lumpeksu w, którym to kupiłam sobie spódniczkę, oraz buty. Moje nowe nabytki możecie zobaczyć na poniższych fotkach:
Spódniczka:
przód:
tył:
(sorry, za to, że spódniczka jest wygnieciona, ale dopiero co zdjęłam ją ze sznurka i już chciałam Wam ją pokazać)
Buty:
Cen niestety Wam nie podam, ponieważ nie pamiętam. Powiem Wam tylko, że za te trzy rzeczy zmieściłam się w granicy 10.00zł.
Wczoraj pojechałam z mamą do babci i dziadka u, których były również siostry mojej mamy, czyli moje ciocie. Krótko mówiąc sobotę i niedziele uważam za udaną : ) Tak zwanym między czasie zajęłam się tworzeniem bloga o wokalistce i chórzystce programu „Jaka to melodia?” Magdalenie Tul. Jeżeli chcecie się czegoś o niej dowiedzieć to zapraszam Was na bloga magdatul.blogspot.com. Natomiast jeśli chodzi o mój pamiętnik to jednak notki będą pojawiały się średnio co 2 tygodnie, a to dlatego, że w wokół Magdy dużo się dzieje i jestem zmuszona poświęcić więcej czasu blogowi na jej temat. Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie za to źli, jeżeli tak to z góry Was za to przepraszam :* Do następnego napisania papa! 

6 komentarzy:

 1. Ja nie poświęciłabym 200 zł dla telefonu. W sumie w ogóle nie kupowałabym sobie iphone'a :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne pokrowce na telefon szczególnie na ten 2 bardzo fajne :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne te pokrowce na telefon

  Obserwuję i liczę na rewanż ;)
  stone-iron.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne pokrowce :) U mnie nowy post zapraszam www.PatriciaxLife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Buty i spódniczka są świetne! <3 O, blog o Magdzie Tul. Lubię ją bardzo i kibicuję jej w The Voice. Mam nadzieję, że zajdzie naprawdę daleko no i z chęcią obejrzę Twój blog o niej. :)

  OdpowiedzUsuń