czwartek, 5 stycznia 2012

Żyć dalej i nie przejmować się smutną i przykrą przyszłością ; )

Heee…j! Jak tam i co tam u Was w nowym roku? Bo u mnie po mimo tego, że dowiedziałam się w samego sylwestra o tym, że chłopak ma totalną olewkę na mnie to pomimo tego jestem w całkiem dobrym humorze. Postanowiłam się trym nie przejmować , ponieważ w jakimś stopniu biję się z myślami i łudzę się, że mu się od mieni i będzie między nami tak jak kiedyś. Jak nie, to mówi się trudno i żuje się dalej. A poza tym jak nie ten to inny ; ) Od początku roku mam super grafik w pracy, ponieważ jestem w niej tylko 3 razy, a resztę tylko dnia ma wolnego :D Ale się zobaczy jaki będzie on na następny tydzień, ponieważ na każdy tydzień jest on inny. W niedzielę (8 stycznia) wybieram się na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do Warszawy, ponieważ w śród gwiazd wystąpi moja największa idolka Ania Świątczak. Jak tylko wrócę to napiszę Wam jak było i jak tylko będę miała jakieś fotki i filmik to na pewno je Wam pokaże. Oczywiście nie mógł się dla mnie zakończyć rok bez zakupu jakiegoś nowego ciuchu czy dodatku :P Tym razem jest to bluzka. Możecie zobaczyć ją na fotce poniżej:
Bluzkę kupiłam w sklepie „Revelka”. Zapłaciłam za nią 15,95 zł. W tym roku też już nabyłam nowy ciuszek ; ) Jest to tunika w panterkę. Możecie zobaczyć ją na fotce poniżej:
Tunikę kupiłam w sklepie „Babiniec”. Zapłaciłam za nią 25,95 zł. Na koniec notki chciałam Was zaprosić na mój blog o Ani Świątczak.
www.aniasolo.blog.onet.pl Jest to pierwszy i jedyny autoryzowany blog o tej wokalistce. Jeśli tylko chcecie możemy informować się o nowych notkach i dodać adresy swoich blogów do linków. Jeżeli się na to zgodzicie to proszę napiszcie mi o tym na blogu o Ani. Pozdrawiam ; *

2 komentarze:

  1. Zapraszam na nowy post na http://onlysel.blog.onet.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne buzki ;) Miłej zabawy na koncercie :) // dignnity

    OdpowiedzUsuń