wtorek, 27 grudnia 2011

Święta, święta i po świętach ; )

Cześć! Co tam u Was? Jak tam po świętach? Był u Was Mikołaj? U mnie ok. Choć czuję bardzo mocno, że to koniec z moim chłopakiem, ponieważ od miesiąca się nie odzywa. Obecnie od pól roku przebywa on w pracy w Holandii i sprzedał komuś tam soją kartę do telefonu, ale ma za to Internet, więc mógłby łaskawie co jakiś czas napisać coś na Facebooku, bo wie, że się martwię o niego i tęsknię. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że się jeszcze odezwie, ponieważ powiedział mi, że postara się przyjechać na sylwestra i mam głęboką nadzieję, że przyjedzie. Krótko mówiąc zobaczymy jak to będzie ; ) Jak tam u Was po świętach, bo u mnie może być. W Wigilie moi rodzice zaprosili babcie, a w pierwszy dzień świąt byliśmy u mniej na obiedzie, natomiast w drugi dzień świąt siedziałam w domu i się nudziłam. A tak poza tym czuję się przejedzona, pewno zresztą jak każdy z Was : D Był u Was Mikołaj? Bo u mnie był skromniejszy niż w zeszłym roku ,ale ważne, że był. Przyniósł mi bluzkę i zestaw Rexona. Moje prezenty możecie zobaczyć na fotkach poniżej:
Macie plany na sylwestra? Bo ja jak chłopak nie przyjedzie, to szczerze mówiąc nic nie planuję. Najprawdopodobniej wtedy spędzę je w domu przed telewizorem. Ale to czas jeszcze pokaże jak to będzie ; ) Na dzisiaj to byłoby na tyle. Do następnego napisania : *

3 komentarze:

  1. A ja Sylwestra spędzę w kameralnym towarzystwie z chłopakiem u jego brata:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne prezenty, ja ze swoich prezencików jestem bardzo zadowolona, bluzka i legginsy, książka ( niestety w języku ang, ale rodzice za późno się ockneli aby sprowadzić mi jakąś z polski) oraz bilet do koleżanki na cały tydzień w tym na sylwka, na którym było fajnie :) Mam nadzieję, że dla ciebie nowy rok też zaczą się wyśmienicie. Było by mi bardzo miło gdybyśmy informowały sie o nn :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jasne że możemy ; ) // OnlySel (blog.onet.pl)

    OdpowiedzUsuń