środa, 22 sierpnia 2012

Koniec już biski : D

Cześć!
Co tam i jak ta, u Was, bo jeśli chodzi o mnie to całkiem ok. W końcu remont domu dobiega ku końcowi i nareszcie chociaż z grubsza mogę Wam pokazać mój pokój. Postanowiłam to zrobić w formie ruchomego obrazka, ponieważ jeszcze nic ciekawego nie ma. Jeżeli chodzi o meble, to  są one w trakcie  składania. Planuje również sobie kupić jakiś mały stolik, pufy w kształcie kostki, oraz taką szafkę z koszyczkami na moje kosmetyki, ale zobaczę jeszcze jak to będzie, ponieważ mam bardzo mały pokój, ma on ok. 20 m kwadratowych, więc za dużo w nim nie pomieszczę : ( A oto obiecany ruchomy obrazek mojego pokoju:
Natomiast jeśli chodzi o to co się u mnie wydarzyło ciekawego lub mniej ciekawego w tamtym tygodniu, to jak już wiecie w środę miałam jechać z rodziną na grilla do dziadka, ale tata nie mógł bo robił jeszcze remont, a brat mnie i mamy nie chciał zawieść bo mu się coś nagle odmieniło, a miał najpierw z nami jechać.  W czwartek i w piątek, oraz w sobotę nie przypominam sobie żeby coś ciekawego się wdziało, po prostu były to kolejne dni remontu w domu, natomiast w niedzielę byłam z mamą na V Jarmark św.Bartłomieja, który miał miejsce w Starym Koninie, czyli w starszej części mojego miasta : ) Podczas niego miał miejsce targ staroci, oraz można było zjeść darmową grochówkę.Ja podczas niego zrobiłam sobie 2 zdjęcia przy dawnym samochodzie straży pożarnekj. Możecie obejżeć je poniżej:
Natomiast w poniedziałek wieczorem była u nas babcia z dziadkiem i przywiozła nam ogórki zarówno kiszone jak i surowe : D Natomiast wczoraj byłam z psem na dalekim spacerze podczas, którego najpierw wstąpiłam do drogerii Natura w, której to kupiłam sobie trochę kosmetyków x D, a mianowicie: dezodorant Pleyboy Vip, Balsam nawilżając Nivea do skóry przesuszonej, paletkę z cieniami do powiek firmy Catrice, oraz błyszczyk do ust również z firmy Catrice. Wszystkie moje kosmetyczne nabytki możecie zobaczyć na poniższych fotkach.
Dezodorant Playboy Vip:

Kupiłam go w drogerii Natura. Zapłaciłam za niego 11.99zł
Balsam Nivea:

Kupiłam go w drogerii Natura. Zapłaciłam za niego 14.99zł
Cienie do powiek:

Kupiłam je w drogerii Natura. Zapłaciłam za nie 12.99zł
Błyszczyk do ust:

Kupiłam go w drogerii Natura. Zapłaciłam za niego 9.99zł
A gdy już wracałam postanowiłam, że pójdę sobie na kebaba : D był on tak duży, że zjadłam go na pół z psem : P A jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to planuje go spędzić w poszukiwaniu reszty rzeczy do mojego pokoju. To było by na tyle jeśli chodzi o to co się wydarzyło u mnie w ostatnich dniach. Dzisiaj postanowiłam, że umieszczę na blogu moją drugą stylizację. Fotkę do niej postanowiłam wziąć z niedzielnej wyprawy do Starego Konina.

Sukienka-Bazarek
Klapki-Boti
Torebka- Top Secret
Kolczyki-niestety nie pamiętam nazwy sklepu
Okulary-Butik
To tyle jeśli chodzi o dzisiejszą notkę. Następna post powinien pojawić się po niedzieli, a więc do napisania ; *

3 komentarze:

 1. Fajny masz pokój ;3
  Te cienie są genialne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dezodorant Playboya jest świetny, mam go ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że się remont Twojego pokoju kończy. Będziesz miała odnowiony pokój i święty spokój z tym remontem. xD Super są te rzeczy z Natury. Chyba sobie muszę sprawić taki dezodorant, bo go narazie tylko wąchałam i spodobał mi się. :D NN na xnever-say-neverx.blogspot.com Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń