czwartek, 15 grudnia 2011

Powrót do pisania ; )

Heee…jka!
Wiem o tym, że dawno tu nic nie pisałam, ale zastanawiałam się na tym czy co kol wiek tu jeszcze napisze, oraz co gorsza nad usunięciem bloga. Jednak postanowiłam powrócić do prowadzenia bloga. Będę się starała pisać notki raz w tygodniu, ponieważ nie wiem czy znajdę czas na częstsze pisanie przez moją pracę. Przez ten czas co nie pisałam postów trochę się wydarzyło w moim życiu. Między innymi to, że dostałam pracę w KFC, nie prowadzę już bloga o Honey, natomiast nadal prowadzę autoryzowanego bloga o Ani Świątczak. Również przez ten czas udało mi się 2 razy spotkać z Anią i być na jej koncercie . Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:
Dostałam również od Ani parę autografów w tym jeden dla bloga. Autografy dla mnie możecie zobaczyć je poniżej:
Podczas ostatniego koncertu Ani, który odbył się 10 grudnia bieżącego roku w Warszawie nagrałam 3 filmik. Możecie obejrzeć je poniżej:Nagrania są w klimacie świątecznym, ponieważ był to koncert kolęd.
W tamtym tygodniu wybrałam się na zakupy. Kupiłam sobie między innymi długi sweterek (tunika), oraz bootki. Moje łupy możecie zobaczyć na fotkach poniżej:
Za sweterek zapłaciłam 33zł. Kupiłam go na bazarku.
Za bootki zapłaciłam 50zł. Kupiłam je w sklepie CCC.
Co dostaliście na Mikołajki? Bo ja zestaw Playboy Rock, oraz pościel na, którą czekam, ponieważ ona została zamówiona na Allegro, ale zestaw Pleyboya mogę Wam pokazać. Oto on:
Na dzisiaj byłoby to na tyle. Do następnej notki ; ) Pozdrawiam : *
Ps.
Sorry za to, że notka nie ma ładu, ani składu, ale jakoś nie mam weny.

2 komentarze:

  1. Dużo zdjęć z nią masz :) 2x nn na http://journalist.blog.onet.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale masz z nią dużo zdjęć :D A tak w ogóle to fajny ten sweterek sobie kupiłaś :D

    OdpowiedzUsuń