czwartek, 22 grudnia 2011

Raczej świątecznie ; )

He…y! Co tam u Was? Jak Wam idą przygotowania do świąt. U mnie ok. W poniedziałek miałam Wigilie z pracy. Było to bardziej jak impreza niż Wigilia, ponieważ 0 opłatka, natomiast za to były duże ilości alkoholu. Robiliśmy sobie prezenty do 20 zł. Ja dostałam kupek z Hello Kitty. Możecie zobaczyć go na fotce poniżej: przód:
tył:
A jeśli chodzi o przygotowania do Bożego narodzenia, to pokuj mam wysprzątany i choinkę ubraną. Pewno będę jeszcze pomagała mamie w kuchni podczas przygotowania Wigilijnych potraw, chodź szczerze mówiąc nie lubię za bardzo tego robić, ale jak mus to mus ; ) W tamtym tygodniu byłam znowu na zakupach, ale tym razem kupiłam sobie głównie kosmetyki i dodatki. Wszystkie moje nowe nabytki możecie zobaczyć na fotkach poniżej:
Za kolczyki zapłaciłam 1,50 zł
Za bransoletki zapłaciłam w sumie ok 5,00 zł
Za pędzel do nakładania pudru zapłaciłam 6,00zł
Za fluid zapłaciłam 2,00zł
Za puder zapłaciłam 2,00zł
Za kosmetyki z Oriflame zapłaciłam w sumie ok. 30,00zł
Za lisi ogon zapłaciłam 2,00zł Na koniec postu chciałam Wam złożyć świąteczne życzenia. Życzę Wam zdrowych, spokojnych, radosnych świąt, oraz dużo prezentów pod choinką. A w nadchodzącym 2012 roku tego żeby był lepszy od minionego. Pozdrawiam świątecznie : *

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za zaproszenie. Oczywiście przyjmuję :) Bardzo chętnie będę informowała Cię o nn. Ty również mnie informuj. Dziękuję za komentarz i Wesołych Świąt życzę. http://karinmarschall.blogspot.com Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na bank tyle zapłaciłas za takie głupie kosmetyki

    OdpowiedzUsuń