czwartek, 18 października 2012

Karta z Pamiętnika (12.10-18.10)Cześć!
Co tam i jak tam u Was? Bo u mnie tak sobie, a to dlatego, że cały dzień mnie boli głowa. A jeśli chodzi o moją prace, to w tym tygodniu również nie byłam i sama nie wiem czemu, ale coś czuję i sama nie wiem czemu, że mnie zwolnią, bo mi obiecywali, że tylko tamten tydzień będę miała wolny, a w tym pójdę. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie żeby coś ciekawego mniej lub bardziej się u mnie wydarzyło. O prócz tego, że chodziłam na dalekie spacery, oglądałam TV i siedziałam przed kompem. No może poza sobotą kiedy to wybrałam się na zakupy do lumpeksu w, którym to kupiłam sobie jen sowom spódniczkę. Możecie zobaczyć ją na poniszczej fotce:
Zapłaciłam za nią 5.80zł.
Podczas moich spacerów wybrałam się również na zakupy podczas, których kupiłam sobie 2 biustonosze, skarpetki,2 pary kolorowych rajstop, mgiełkę do ciała „Playboy Vip”, szminkę firmy  Catrice, cienie do powiek firmy „Kobo”, oraz komin. Większość moich nowych nabytków możecie zobaczyć na poniższych fotkach:
Rajstopy:
Kupiłam je w sklepie Pepco. Za 1 parę zapłaciłam 6.99zł.
Mgiełka do ciała „„Playboy Vip”.
Kupiłam ją w drogerii Natura. Zapłaciłam za nią około 16.00zł.
Szminkę firmy  Catrice nr 080:
Kupiłam ją w drogerii Natura. Zapłaciłam za nią około 15.00zł
Cienie do powiek firmy „Kobo” nr 102:

Kupiłam je w drogerii Natura. Zapłaciłam za nie około 10.00zł.
Komin:
Kupiłam go w „Babińcu”. Zapłaciłam za niego 19.95zł 
Ceny kosmetyków podaje w przybliżeniu, ponieważ gdzieś mi się zapodział paragon.
Na początku tego tygodnia odwiedziła  mnie ciocia z 2 synkiem z, którymi to miło spędziłam czas. Mam już skrócony płaszczyk, który pokazywałam Wam w poprzedniej „Kartce z Pamiętnika. Możecie zobaczyć go na poniższej fotce:
To tyle jeśli chodzi o moją Kartę z Pamiętnika, ponieważ nic więcej się nie wydarzyło. Następna pojawi się po niedzieli. Jeszcze w tym tygodniu postaram się umieścić stylizację, a więc do napisania   ; *
Ps.
Sorry jak notka nie ma, ani ładu, ani składu. Za co Was przepraszam ; *

2 komentarze:

  1. fajne rajstopy, podoba mi się kolor szminki. u mnie nowy post zapraszam www.PatriciaxLife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Za spódniczkę dałaś tylko 5.60zł to naprawdę trafiło Ci się! ;)

    OdpowiedzUsuń