sobota, 17 listopada 2012

Kartka z Pamiętnika (10.11-16.11)Cześć!
Co tam i jak tam u was? Bo jeśli chodzi o mnie to sobota i niedziela poprzedniego tygodnia, oraz ten cały  tydzień minął całkiem fajnie. W sobotę kupiłam sobie w końcu kanapę do mojego pokoju. Możecie zobaczyć ją na poniższej fotce:

Zapłaciłam za nią 600. 00 zł.
O prócz tego, że w sobotę kupiłam sobie kanapę to przyjechała do mnie ciocia chrzestna z, którą to miło spędziłam czas. Również w sobotę przyjechała do mnie pani, która profesjonalnie zajęła się moimi paznokciami. Efekt końcowy jej pracy możecie zobaczyć na poniższej fotce:

 W niedzielę wybrała się z rodzicami na kawę do babci i dziadka z, którymi to miło spędziłam czas. Gdy wracaliśmy od dziadków, to tata zawiózł mnie i mamę na dworzec po to, by zakupić bilety na pociąg do Warszawy. W poniedziałek pojechałam do stolicy, którą to trochę po zwiedziałam. Moje zdjęcia z warszawy możecie obejrzeć poniżej:
Gdy już trochę czasu spędziłam na spacerze po Warszawie przyszedł czas wizyty u neurologa, który to skierował mnie na rezonans głowy. Gdy już wracałam od lekarza wstąpiłam na chwile do Złotych Tarasów w poszukiwaniu bytów na zimie. No i na szczęście udało mi się je kupić. Możecie zobaczyć je na poniższej fotce:
Byty kupiłam w sklepie Deichmann. Zapłaciłam za nie 119.00 zł.
We wtorek był dzień, jak co dzień czyli spędzony na dalekich spacerach,  siedzeniu przed komputerem i oglądaniu telewizora. W środę przyjechała do mnie babcia z dziadkiem z, którymi to fajnie spędziłam czas. Gdy już pojechali wybrałam się na daleki spacer. Czwartek i piątek niczym się od siebie nie różnił, ponieważ nic ciekawego się nie wydarzyło. To tyle jeśli chodzi o dzisiejszą „Kartę z Pamiętnika”. Następna notka pojawi się najprawdopodobniej w poniedziałek i będzie w niej stylizacja, a więc do napisania ; *

2 komentarze:

  1. świetne zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nowy post na http://love--graphic.blogspot.com/:)I Super wyszłaś na zdjęciach:)

    OdpowiedzUsuń